MELBET EESTI

BOONUSKOOD

[ ml_129463 ]


Tervitusboonus kuni 100€
18+ T&Cs: Rohkem infot...

Viimane uuendus March 2023
Melbet

REGISTREERI

SAADA BOONUS

BET

Kaubandussisu – vastutustundlik mängimine 18+

Melbet Eesti Review

Kihlveokontori Melbet Eesti asutati 2012. aastal ja on edukalt tegutsenud tänaseni. Operaator paistab silma positiivsete arvustuste poolest, nii et saame rääkida usaldusväärsusest ja organiseeritusest, mida see online kihlvedude vahendaja kujutab.

Melbet Eesti koduleht on lihtne ja ülevaatlik, võib öelda, et kujundus on üsna tavaline. Puhas disain ning minimaalne vahekaartide ja nuppude arv on kõik, mis jäävad esmakordsel avalehe külastamisel silma.

Soovitatavatel ennustuslehtedel on Melbet Eesti kindlasti parimate kihlveokontorite edetabelis kõrgel kohal ning see tähendab, et ta on oma klientide suhtes usaldusväärne ja aus. Menüü sisaldab nuppe, millega pääsete juurde jaotistele: Turud, Reaalajas spordiennustused, Tulemused, Boonusprogramm.

Vasakul pool on panuste tegemise distsipliinid. Tavakasutajate jaoks on kaust Lemmikud. Saate ise spordisündmusi lisada. Tähtsatest sündmustest mitte ilmajäämiseks on soovitatav külastada vahekaarti “Tulevad ennustused”. Siia on koondatud kõik algavad mängud.

Sisselogimisnupp asub paremas ülanurgas. See on mõeldud Melbet Eesti registreeritud klientidele. Lähedal on nupp “Registreeri”. Selle operaatori juures panuste tegemiseks peate läbima mitu sammu, näidates ära oma isikuandmed.

Kihlveokontori Melbet Eesti ametlik koduleht on lihtne ja arusaadav. Avalehe allosas on kihlveokontori tingimused. Tulemuste jaotis on standardse kujundusega. Filtri abil saate valida vajalikud distsipliinid, misjärel avaneb leht võistluste tulemustega.

Melbet Eesti Boonus

Konkurents kihlveokontorite vahel on üsna suur. Uute kasutajate meelitamiseks ja panustajate aktiivsena hoidmiseks arendavad kihlveokontorid boonusprogramme ja ka Melbet Eesti.

Kihlveokontori Melbet Eesti pakub platvormil aktiivsetele kasutajatele tervitusboonust ja muid pakkumisi. See on suurepärane kingitus algajatele ja juba registreerunud mängijatele. Tervitusboonuse saab pärast registreerimist ja vajalike tingimuste täitmist või isiku tuvastamist dokumentide kaudu, mis saadetakse operaatorile mängukonto aktiveerimiseks.

Tervituskingitus tähendab teie kontojäägi suurenemist 100%. Kui täidate sissemakse summas 100 eurot / dollarit, saate kahekordse summa. Raha krediteeritakse koheselt. Kuid sellel on piirang: see tähendab, et boonuse avamiseks peavad olema täidetud nõuded.

Tasuta panuse tingimused:

 1. Boonusraha saamiseks tuleb teha vähemalt 20 panust.
 2. Panused peavad vastama kampaaniatingimustele.
 3. Kõikide panuste kogusumma on 20 korda suurem kui boonus.
 4. Kui täidad kõik tingimused, ei teki boonusraha väljavõtmisega probleeme.

Selle teabe saamiseks soovitame tutvuda pakkumise tingimustega Melbet Eesti ametlikul kodulehel.

Melbet Eesti Registreerimine

Spordiennustus on saadaval alles pärast registreerimist, mis koosneb mitmest etapist, mis tuleb läbida samm-sammult. Enne isikliku konto loomist soovitame tutvuda Tingimustega.

Registreerimisvormi täitmisel on oluline esitada ainult tõesed andmed. Kui tulevikus avastatakse lahknevusi ametlike dokumentidega, võidakse profiil blokeerida ja mängija konto jäädavalt suletakse.

Registreerimine samm-sammult:

 1. NIMI JA PEREKONNANIMI.
 2. E-post.
 3. Sisesta salasõna.
 4. Sisestage kehtiv mobiiltelefoni number.
 5. Sisestage sooduskood, kupong (kui see on saadaval).

Järgmine samm on mängija tuvastamine. Protseduuri jaoks on vaja dokumenti, näiteks passi, ning seda kasutatakse kliendi kontrollimiseks ja kinnitamiseks, et vältida platvormil toimuvaid pettusi või võimalikke pettusi. Melbet Eesti on kohustatud enne oma veebilehel mängimise võimaldamist oma kliente tundma.

Teie isiklik profiil sisaldab järgmist teavet:

 1. Elukohariik.
 2. Linn ja aadress.
 3. Postiindeks.
 4. Passi number ja seeria.
 5. Sünnikuupäev.
 6. Kindral.

Kui registreerute Melbet Eesti mobiiliversiooni kaudu, luuakse isiklik konto telefoninumbri määramisega. Kuid tulevikus peate ikkagi täitma profiili, läbima isikutuvastuse.

Melbet Eesti Markets

Kihlveokontori Melbet Eesti lipulaevaks on turgude pakkumine, kus saab panustada, millel on üle 40 kategooria. Panuseid tehakse kõige kuulsamatele spordialadele: tennis, jalgpall jne. Ja ka spordialadele, mille järele mängijad või teisejärgulised spordialad suurt nõudlust ei ole. Panustada saab peaaegu igale spordialale, aga ka igale üritusele, näiteks sellele, kas mõni näitleja abiellub sel aastal või mitte.

E-spordis on panuseid. Eraldi jaotist aga pole. Seetõttu peate soovitud sündmuse leidmiseks kasutama filtrit. Sisestage nimi ja vajutage “Otsi”.

Melbet Live Betting

Keskmiselt toimub 350-450 üritust päevas. Pakkumine praktiliselt ei erine eelmängust, mis on märkimisväärne pluss. See tähendab, et kui jalgpalli jaoks on umbes 400, siis tennise jaoks pole rohkem kui 100. Mängudel on hea graafika.

Tänu 3D-mudelile saate mängu jälgida. Visuaalne vaatlus võimaldab omakorda ennustada tulemust tõenäolisema tulemusega. See variatsioon ei asenda otseülekannet, kuid on antud tingimustes suurepärane alternatiiv.

Melbet mobiilirakendus

Pidevalt liikvel olevatele aktiivsetele kasutajatele on mobiiltelefonist mängimiseks kaks võimalust, nimelt mobiilisaiti kasutades või oma telefoni installitud Melbet Eesti äpi alla laadides.

Esimesel juhul kasutad Melbet Eesti saidi mobiiliversiooni ilma päris mobiilirakendust oma telefoni installimiseks alla laadimata. Ainus asi on selles, et see ei ole alati mugav, kui teie telefoni ekraan on väike. Mobiilisaidi külastamisel kihlveokontori pakutavatele teenustele piiranguid ei ole.

Mobiilirakendust saavad alla laadida ainult Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide omanikud. Allalaadimist saab teha ametlikus Melbet Eesti portaalis. Rakendus võtab vähe ruumi, ei tühjenda telefoni akut, töötab täisversioonina. Allalaaditav tarkvara pole vähemalt hetkel mõeldud Apple’i seadmete omanikele.

Melbet kasiino

Melbet Eesti kasiinos on ulatuslik litsentseeritud kasiinomängude raamatukogu. Kasiino menüüs on mitu mängumeelelahutuse kategooriat, sealhulgas:

 1. teenindusajad
 2. kaardimängud
 3. loterii
 4. TV mängud
 5. keno
 6. totalisaator

Melbet Eesti online kasiinol on kiirväljamakse kategooria. Siit leiavad mängijad põnevat meelelahutust nagu: 21, täringud, sõrmkübarad. Live slotikaid valides avaneb mängijate ees elektrooniline paneel, tekib ühendus päris masinaga. Virtuaalse juhtimise abil juhib mängija mänguautomaadi tegevusi võrguühenduseta režiimis.

Melbet Eesti Hoiused ja väljamaksed

Melbet Eesti lehel on võimalik raha välja võtta ja sisse kanda kõige populaarsemate elektrooniliste makseviiside kaudu internetis.

Võimalused Melbet Eesti mängukonto täiendamiseks:

 1. Visa.
 2. Carta Maestra.
 3. Veebiraha.
 4. Sberbank võrgus.
 5. Alfa klõps.
 6. Bitcoin: ZCash, Bitcoin, Dash, Monero, Nem, Dogecoin, Litecoin.
 7. Mobiilsideoperaatorid jne.

Väljavõtmised

Samuti saate kihlvedude vahendajast raha välja võtta, kasutades ühte meetoditest, mida kasutasite oma mängukonto täiendamiseks. Väljamakse omadused: Kontol peab olema piisav summa ja kõik boonuse tingimused (kui mängija on pakkumist kasutanud) peavad olema täidetud.

Pärast väljamaksetaotluse loomist töödeldakse seda. Tavaliselt ei kulu see rohkem kui veerand tundi. Kõik maksed laekuvad täies mahus.

Kasutajatugi

Melbet Eestil on 24/7 tugi. Operaatorid on saadaval ööpäevaringselt, töötades vahetpidamata, pühadel ja nädalavahetustel. Suhtlemine – reaalajas vestlus. Tagasiside vorm on esitatud avalehe allosas jaotises „Abi”.

MELBET BOONUS

REGISTREERI
REGISTREERI

Top