MELBET SLOVENSKO

BONUSOVÝ KÓD

[ ml_129463 ]


Uvítací bonus až 100€
18+ T&Cs: Viac informácií...

Posledná aktualizácia March 2023
melbet

NÁPIS

UŽIADAJTE SI BONUS

BET

Komerčný obsah – Zodpovedné hranie 18+

Melbet Slovensko recenzia

Stávková kancelária Melbet Slovensko bola založená v roku 2012 a úspešne funguje dodnes. Operátor vyniká pozitívnymi recenziami, takže môžeme hovoriť o spoľahlivosti a organizácii, ktorú táto online stávková kancelária zobrazuje.

Stránka Melbet Slovensko je jednoduchá a výstižná, dá sa povedať, že dizajn je celkom obyčajný. Čistý dizajn a minimálny počet kariet a tlačidiel sú všetko, čo vás upúta pri prvej návšteve hlavnej stránky.

Na odporúčaných stávkových stránkach sa Melbet Slovensko určite umiestňuje na popredných miestach v rebríčku najlepších stávkových kancelárií, čo znamená, že je k svojim zákazníkom dôveryhodný a čestný. Menu obsahuje tlačidlá pre prístup do sekcií: Trhy, Športové stávky naživo, Výsledky, Bonusový program.

Na ľavej strane sú disciplíny na stávkovanie. Pre bežných používateľov je tu zložka Obľúbené. Športové udalosti môžete pridať sami. Aby ste nezmeškali dôležité udalosti, odporúčame vám navštíviť kartu „Nadchádzajúce stávky“. Tu sú zhromaždené všetky hry, ktoré sa práve začnú.

Tlačidlo Login sa nachádza v pravom hornom rohu. Je určený pre registrovaných zákazníkov Melbet Slovensko. Neďaleko sa nachádza tlačidlo „Registrovať“. Aby ste mohli uzatvárať stávky u tohto operátora, musíte prejsť niekoľkými krokmi s uvedením svojich osobných údajov.

Oficiálna stránka stávkovej kancelárie Melbet Slovensko je jednoduchá a zrozumiteľná. V spodnej časti hlavnej stránky sú zmluvné podmienky stávkovej kancelárie. Sekcia výsledkov má štandardný dizajn. Pomocou filtra si vyberiete potrebné disciplíny, po ktorých sa otvorí stránka s výsledkami pretekov.

Bonus Melbet Slovensko

Konkurencia medzi stávkovými kanceláriami je pomerne vysoká. Aby stávkové kancelárie prilákali nových užívateľov a udržali aktívnych stávkarov, vyvíjajú bonusové programy a Melbet Slovensko tiež.

Stávková kancelária Melbet Slovensko ponúka pre aktívnych používateľov na platforme uvítací bonus a ďalšie promo akcie. Je to skvelý darček pre začiatočníkov aj pre už registrovaných hráčov. Uvítací bonus je možné získať po registrácii a splnení potrebných podmienok alebo identifikácii osoby prostredníctvom dokladov, ktoré je potrebné zaslať prevádzkovateľovi na aktiváciu herného účtu.

Uvítací darček znamená zvýšenie zostatku na vašom účte o 100 %. Ak naplníte zálohu vo výške 100 eur / dolárov, dostanete dvojnásobnú sumu. Peniaze sú pripísané okamžite. Existuje však obmedzenie: to znamená, že na odomknutie bonusu musia byť splnené požiadavky.

Podmienky stávok zadarmo:

 1. Na získanie bonusových peňazí musíte umiestniť aspoň 20 stávok.
 2. Stávky musia byť v súlade s podmienkami akcie.
 3. Celková suma všetkých stávok je 20-krát vyššia ako bonus.
 4. Ak splníte všetky podmienky, s výberom bonusových peňazí nebude problém.

Pre tieto informácie Vám odporúčame prečítať si podmienky ponuky na oficiálnej stránke Melbet Slovensko.

Registrácia Melbet Slovensko

Športové stávkovanie je dostupné až po registrácii, ktorá pozostáva z niekoľkých etáp, ktoré je potrebné absolvovať krok za krokom. Pred vytvorením osobného účtu vám odporúčame prečítať si Podmienky.

Pri vypĺňaní registračného formulára je dôležité uvádzať len pravdivé údaje. Ak sa v budúcnosti zistia nezrovnalosti s oficiálnymi dokumentmi, profil môže byť zablokovaný a hráčsky účet bude natrvalo zatvorený.

Registrácia krok za krokom:

 1. MENO A PRIEZVISKO.
 2. E-mail.
 3. Zadajte heslo.
 4. Zadajte platné mobilné číslo.
 5. Zadajte propagačný kód, kupón (ak je k dispozícii).

Ďalším krokom je identifikácia hráča. Postup vyžaduje dokument, ako je pas, a používa sa na overenie a overenie zákazníka, aby sa predišlo podvodom alebo potenciálnym podvodom na platforme. Melbet Slovensko je povinný poznať svojich zákazníkov predtým, ako im umožní hrať na svojej webovej stránke.

Váš osobný profil obsahuje nasledujúce informácie:

 1. Krajina trvalého bydliska.
 2. Mesto a adresa.
 3. Poštové smerovacie číslo.
 4. Číslo a séria pasu.
 5. Dátum narodenia.
 6. generál.

Ak sa zaregistrujete cez mobilnú verziu Melbet Slovensko, osobný účet sa vytvorí zadaním telefónneho čísla. V budúcnosti ale budete musieť aj tak vyplniť profil, prejsť overením identity.

Melbet Slovensko Markets

Vlajkovou loďou stávkovej kancelárie Melbet Slovensko je ponuka trhov, na ktorých môžete tipovať, ktorá má vyše 40 kategórií. Stávky sú na najznámejšie športy: tenis, futbal, atď. A tiež na disciplíny, ktoré nie sú hráčmi veľmi žiadané, či vedľajšie športy. Staviť sa dá takmer na akýkoľvek šport, ako aj na akúkoľvek udalosť, napríklad či sa niektorí herci tento rok vydajú alebo nie.

Existujú stávky na eSports. Neexistuje však samostatná sekcia. Preto musíte použiť filter na nájdenie požadovanej udalosti. Zadajte meno a stlačte „Hľadať“.

Melbet Slovensko Live stávky

V priemere ide o 350 – 450 podujatí denne. Ponuka sa prakticky nelíši od predzápasu, čo je výrazné plus. To znamená, že ak je okolo 400 na futbal, tak na tenis nie je viac ako 100. Hry majú dobrú grafiku.

Vďaka 3D modelu môžete sledovať hru. Vizuálne pozorovanie vám zase umožňuje predpovedať výsledok s pravdepodobnejším výsledkom. Táto variácia nemôže nahradiť živé vysielanie, no v daných podmienkach je skvelou alternatívou.

Mobilná aplikácia Melbet Slovensko

Pre aktívnych používateľov, ktorí sú neustále na cestách, existujú dva spôsoby, ako hrať z mobilného telefónu, a to pomocou mobilnej stránky alebo stiahnutím aplikácie Melbet Slovensko nainštalovanej do telefónu.

V prvom prípade používate mobilnú verziu stránky Melbet Slovensko bez toho, aby ste si stiahli skutočnú mobilnú aplikáciu na inštaláciu do telefónu. Jediným bodom je, že to nie je vždy výhodné, ak je obrazovka vášho telefónu malá. Neexistujú žiadne obmedzenia na služby ponúkané stávkovou kanceláriou pri návšteve mobilnej stránky.

Mobilnú aplikáciu si môžu stiahnuť len majitelia telefónov s operačným systémom Android. Sťahovanie je možné vykonať na oficiálnom portáli Melbet Slovensko. Aplikácia zaberá málo miesta, nevybíja batériu telefónu, funguje ako plná verzia. Stiahnuteľný softvér nie je určený pre majiteľov zariadení Apple, aspoň v súčasnosti.

Kasíno Melbet Slovensko

Melbet Slovensko Casino sa môže pochváliť rozsiahlou knižnicou licencovaných kasínových hier. Ponuka kasína má niekoľko kategórií s hernou zábavou, vrátane:

 1. sloty
 2. kartové hry
 3. lotéria
 4. televízne hry
 5. keno
 6. totalizátor

Online kasíno Melbet Slovensko má kategóriu okamžitých výplat. Hráči tu nájdu takú vzrušujúcu zábavu ako: 21, kocky, náprstky. Výberom živých automatov sa pred hráčmi otvorí elektronický panel, vytvorí sa spojenie so skutočným strojom. Pomocou virtuálneho ovládania hráč ovláda akcie automatu v offline režime.

Vklady a výbery Melbet Slovensko

Na Melbet Slovensko je možné vyberať a vkladať peniaze prostredníctvom najobľúbenejších elektronických platobných metód online.

Spôsoby, ako doplniť svoj herný účet v Melbet Slovensko:

 1. víza.
 2. Carta Maestra.
 3. Webové peniaze.
 4. Sberbank online.
 5. Alfa kliknutie.
 6. Bitcoin: ZCash, Bitcoin, Dash, Monero, Nem, Dogecoin, Litecoin.
 7. Mobilní operátori atď.

Výbery

Peniaze zo stávkovej kancelárie môžete vybrať aj jedným zo spôsobov, ktorý ste použili na dobitie svojho herného účtu. Charakteristika výberu: Na účte musí byť dostatočná suma a musia byť splnené všetky podmienky bonusu (ak hráč využil ponuku).

Po vygenerovaní žiadosti o výber sa táto spracuje. Normálne to netrvá dlhšie ako štvrť hodiny. Všetky platby sú prijímané v plnej výške.

Zákaznícky servis

Melbet Slovensko má 24/7 podporu. Operátori sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pracujú nonstop, cez sviatky a víkendy. Komunikácia – Live Chat. Formulár spätnej väzby sa nachádza v časti „Pomocník“, ktorá sa nachádza v spodnej časti hlavnej stránky.

MELBET BONUS

REGISTROVAŤ
REGISTROVAŤ

Top